Kjersti Andersen

Regnskap- og kontoransvarlig

E-post: kjersti@bbark.no
Telefon: (+47) 902 81 196

Arne Bjerk

Eksamen NTH 1975

E-post: arne@bbark.no
Telefon: (+47) 911 78 901

Nina Pettersen

Eksamen NTH 1981

E-post: nina@bbark.no
Telefon: (+47) 481 06 158

Kari Melvold

Eksamen Arkitektassistent 1988

E-post: kari@bbark.no
Telefon: (+47) 928 44 018

Sten-Harald Wilhelmsen

Eksamen 1993 Arkitektassistent

E-post: sten.harald@bbark.no
Telefon: (+47) 915 87 996

Torill Eik

Eksamen AHO 1997

E-post: torill@bbark.no
Telefon: (+47) 915 70 664

Aina Lille-Langøy

Eksamen NTH 1997

E-post: aina@bbark.no
Telefon: (+47) 916 97 467

Bjørn Ivar Heggelund

Eksamen HIB 2003/BUTE 2008 (Budapest)

E-post: bjorn.ivar@bbark.no
Telefon: (+47) 984 06 483

Herdis Brunborg

Eksamen 2002 NTNU Trondheim

E-post: herdis@bbark.no
Telefon: (+47) 915 69 079

Tamara Sekulic

Eksamen Faculty of Architecture of Belgrade 2005

E-post: tamara@bbark.no
Telefon: (+47) 915 88 299

Bjørgvin Gunnarson

Eksamen arkitektskolen Aarhus 2010

E-post: bjorgvin@bbark.no
Telefon: (+47) 915 59 985

Hedda Fjermestad Aase

Eksamen AHO 2013

E-post: hedda@bbark.no
Telefon: (+47) 915 72 241

Ben Wenhou Yu

Eksamen Tongji University 2004 (Shanghai)

E-post: ben@bbark.no
Telefon: (+47) 450 74 263

Margit Opheim

Eksamen Bergen Arkitekthøgskole 1994

E-post: margit@bbark.no
Telefon: (+47) 932 72 879

Ketil Rage

Eksamen fra Manchester School of Architecture i 2016

E-post: ketil@bbark.no
Telefon: (+47) 976 01 676

Eilif Bjørge

Eksamen AHO 1973. Pensjonist fra 01.04.14.

E-post: post@bbark.no
Telefon: (+47) 55 907440